Ayşebacı Mh. Balıkesir-Bursa Yolu Üzeri Sk. No:211/A Karesi/BALIKESİR (MTA YANI)

Dijital çağda doğmuş

yeni nesil dijital hizmetler!

Dijital çağın gereğine uygun, firmaların ihtiyaçlarını tek bir çatı altında müşterilerimize sunuyoruz. İşletmemiz deneyimli personel ve gelişmiş makine parkuru ile talepleriniz doğrultusunda sizi ve işletmenizi doğru ve hızlı çözüme götürecek fikirlerimiz ile tanışın. Tek noktadan reklam ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayın.

Batı Dijital‘in yenilikçi fikirleri ile

ARTIK HERYERDESİNİZ

Tabela & Totem

Germe vinil, kompozit, kutu harf, retro tabela, yönlendirme, ışıklı tabela, dijital baskı, lightbox ve totem gibi ihtiyacınız olan bütün açık hava reklam ürünleri

Promosyon

Kalem, çakmak, şapka, baskılı kupa, plaket, anahtarlık, defter, ajanda, saat, organizer ve daha birçok promosyon ürünlerimiz burada.

Medya

Tanıtım video ve fotoğraf çekimleri, video edit çalışmaları, 2D ve 3D modelleme, haritalama ve TV reklam danışmanlığı hizmetleri.

web tasarım

Web tasarım hizmeti, hosting, domain,  Seo(Arama Motoru Optimizasyonu), E-ticaret sitesi yazılımları, Google reklam ve tanıtım hizmetleri.

sosyal medya & danışmanlık

İşletmenize ait sosyal medya hesaplarınızı tasarım, video, tanıtım ve reklam danışmanlığı hizmeti olarak sosyal medya hesabınızı yönetebiliriz. Size uygun sosyal medya paketlerimizden biriniz seçmeniz yeterli.

kurumsal kimlik

Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve kurumsal kimlik çalışmasına mı ihtiyacınız var? Batı Dijital size özel hazırlayacağı kurumsal kimlik tasarımlarını görmeden karar vermeyin!

matbaa & ambalaj

Tanıtım ve ürünleriniz için afiş, broşür, takvim, ambalaj, nylon ve kraft paket kutu, çanta, ciltli ve ciltsiz baskılar ile yine bir sıfır öndesiniz.

grafik tasarım

Özel grafik tasarım ihtiyaclarınız mı var? Ürün katalogları, afiş, broşür, logo ve bir çok tasarım ihtiyacınızda Batı Dijital yanınızda…

fuar & organizasyon

Fuar ve organizasyonlarınıza özel stand tasarımı, kurulumu ve danışmanlık hizmetimizde uygun gördüğünüz tasarımı sizlerin onayı ile montaj ve organizasyon sonrası kurulu standınızı söküp size teslim ediyoruz.